НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Роман Толочко: "Не всі гравці до кінця дограють кожен епізод" ###

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Толочко прокоментував гру своїх підопічних з однолітками з донецького «Металурга».

«Грати довелося в спекотну погоду. Зрозуміло, це не могло не позначитися на грі обох команд. А вона, буду відвертим, вийшла далеко не найкращою. З одного боку не можу дорікнути хлопцям за відсутність бажання боротися за перемогу і за старанність. Ми дуже хотіли виграти, адже ще залишалися шанси на місце в призовій трійці. Однак, в нас мало що виходило. Тому нічого дивного, що ми практично не мали гольових моментів. Щоправда, в першому таймі непогано пробив по воротах Павло Гордійчук, але удар вийшов по центру і воротар відбив м’яча. А в другій половині матчу після кутового вже Олексій Омельченко головою міг забити. Однак в тому епізоді забракло трохи везіння. От і все, що ми мали в цій зустрічі за 90 хвилин. Звичайно, це дуже мало. Але й наш суперник зіграв не краще. Тому логічним і більш справедливим, на мій погляд, був би рахунок 0:0. Але вже вкотре ми пропустили гол через позиційну помилку при грі в захисті. Знову не всі гравці до кінця дограють кожен епізод. От і вийшло, що після прострілу з флангу ніким не прикритий гравець «Металурга» ударом в дотик вирішив долю матчу на користь своєї команди», – сказав Роман Любомирович.