НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###ЛЧ. Рома - ЦСКА 5:1. Вовки загризли Коней ###

Рим. "Стадіо Олімпіко".
Головний арбітр: Давид Фернандес Борбалан (Іспанія)
AS Roma"Рома" - ЦСКА 5:1PFK CSKA Moskva
Голи: Хуан Ітурбе 6, Жервіньйо 10, Майкон 20, Жервіньйо 31, Сєрґєй Іґнашевіч 50 (автогол) - Ахмед Муса 82
"Рома": Морган Де Санктіс, Раджа Наїнгголан, Хуан Ітурбе (Алессандро Флоренци 26), Франческо Тотті, Майкон, Міралем П'-яніч, Сейду Кейта, Давіде Асторі, Жервіньйо (Адем Льяїч 71), Васіліс Торосідіс, Костас Манолас (Мапу Янга-Мбіва 76)
ЦСКА: Іґорь Акінфєєв, Маріо Фернандес, Сєрґєй Іґнашевіч, Зоран Тошич (Дмітрій Єфрємов 53), Кірілл Набабкін (Ґєорґій Щєнніков 46), Ахмед Муса, Георгі Міланов, Васілій Бєрєзуцкій, Роман Єрьомєнко (Кірілл Панчєнко 66), Бібрас Натхо, Сейду Думбія

Римська «Рома» підтвердила статус одного з трьох претендентів на вихід з групи Е, а московський ЦСКА зробив вагому заявку на відповідь на питання «Хто буде аутсайдером квартету?»

Сказати про цю гру «в одні ворота» – означає нічого не сказати. Три голи за двадцять хвилин, чотири – за перший тайм, шість ударів в отвір воріт Акінфєєва за перші 45 хвилин, переконлива більшість з яких пролетіла повз вуха, руки ті інші частини тіла голкіпера збірної Росії. Провалили гру не тільки центральні півзахисники «Армійців», а й уся лінія захисту та наконечник атак команди Слуцкого. Саме Сейду Думбія, який нарешті відновився після чергової травми, начебто міг змінити течію сценарію матчу за рахунку 2:0, однак створений нападником самотужки вихід тет-а-тет з Де Санктісом не використав.

Поки «вічні» Сєрґєй Іґнашевіч та Васілій Бєрєзуцкій змагалися в умінні подарувати супернику кращу нагоду відзначитися, «романісті» не соромилися користатися щедрими позиційними подарунками, промахами та відвертою повільністю гравців ЦСКА, які програвали своїм візаві як у швидкості переміщення по газону старенького «Олімпіко», так і в швидкості думки. Поки Жервіньйо та Ітурбе показували гостям, як треба грати в футбол на завершальній стадії легко, невимушено й результативно (обидва як забивали, так і асистували, африканець забив і вдруге), Акінфєєв згадав, що цей рік для нього – один з найгірших у кар'єрі. Страж воріт «червоно-синіх» не втримав у руках і не зумів перевести на кутовий сильний, але банальний удар Майкона – від кінцівок ветерана команди круглий опустився в сітку воріт ЦСКА втретє.

Забивати ще в другому таймі «Рома» відверто не хотіла, бо берегла сили на черговий матч Серії А (з «Кальярі»), а ЦСКА переломити хід гри не міг через відсутність належних для того ресурсів. Врешті м'-яч таки опинився за спиною воріт екс-голкіпера «Наполі» й повторив такий шлях навіть двічі, проте арбітр з Іспанії зарахував лише одну вдалу спробу росіян. Додому жителі Москви повертаються не просто «на щиті», а з розбитим у друзки «екіпіруванням».